Email last parrt III. rubrika: Programování: PHP

2 travahonza
položil/-a 14.7.2017

Děkuju že jste mi pomohli s předešlými problémy. Je to sice základ PHP ale pro mne je to novinka všechno ,teprve se učím ale chtěl bych to zvládnout a postupně se to naučit než abych to dal někomu zaplatit . Buh ví třeba i já v budoucnu někomu poradím.
Každopádně když mám V PHPMAILER zpětnou vazbu. Tak bych akorát chtěl nastavit její vzhled . jen kde to najdu zbytek už si udělam grafika je moje silná stránka .

odkaz Vyřešeno
6 domgersak
odpověděl/-a 14.7.2017
 
upravil/-a 14.7.2017

$mail->Body = $Body;
$mail->IsHTML(true);
v $Body kludne mozes mat HTML kod (akykolvek) a bude sa to chovat ako klasicka web stranka s dizajnom aky chces.

Okrem toho ale davaj pozor na podporovane CSS vlastnosti v mailoch. Nie vsetko sa totiz da spolahlivo pouzit a narazis na velmi vela problemov (najme s pozicovanim a pod.). Odporucam si takyto mail poriadne otestovat vo viacerych klientoch a hlavne nie weboch (ako je napr. gmail) aby si si otestoval ze sa to dobre zobrazuje. Standalone klienti totiz nefunguju ako web browser, maju uplne iny engine a podporuju daleko menej moznosti. Z mojich skusenosti, ak sa mail spravne zobrazuje v Thunderbirde, Outlooku, tak uz to je pouzitelne a zobrazi sa vsade obstojne.

Pri newslettroch je celkom dobry good practice je zaroven pridat textovy link na webovu verziu, tzn. web stranku ktora sa uz naozaj zobrazi v browseri a na ten link mozu kliknut ti pouzivatelia, ktorim sa ten povodny mail zobrazil zle (napr. v primitivnom textovom mailovom klientovi).

Celkom dobry zdroj ohladom CSS moznosti v mailoch: https://www.campaignmonitor.com/css/

Pro zobrazení všech 2 odpovědí se prosím přihlaste:

Rychlé přihlášení přes sociální sítě:

Nebo se přihlaste jménem a heslem:

Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své heslo.