Kreativní prostor v Praze rubrika: Folklór

6 arron
položil/-a 27.5.2016

Ahoj, řeším následující problém. Rádi bychom udělali interní firemní hackathlon a během dvou dnů soustředili svoje síly na technický a technologický posun v několika oblastech. Aby se to dalo nějak rozumně provést, tak musíme být mimo firmu.

A já sháním vhodný prostor pro takovou akci.

Mám následující požadavky

  • prostor pro 15 programátorů (čili židle, stoly)
  • wi-fi
  • whiteboard (ideálně více kusů), nebo "chytrá zeď" kde by se dalo tvořit, kreslit vymýšlet apod. (flipchart nestačí, je moc malý).

Zejména poslední položka se zdá býti nesplnitelná. Na různých mistech v Praze jsem koukal (pokud mají foto na webu), že je tam tak flipchart a zeď na promítání a tam kde už whiteboard mají, tak je tam jeden a ještě maličký.

Nemáte někdo nějaký nápad na nějaký prostor, kde by se dala taková akce udělat a který by podpořil programátorskou kreativitu?

Díky moc.

odkaz
Anonym
odpověděl/-a 27.5.2016
 
upravil/-a 28.5.2016

Digilab na AVU. Dříve tam měli setkání lidi kolem Drupal.cz Je tam velká aula, zeď na projekci a měli tam velkou tabuli, případně se dá cokoliv donést z dílen/skladu. Netradiční prostor se zajímavou atmosférou (http://dl.avu.cz/) -- https://www.flickr.com/photos/30032901@N04/sets/72157622725367562/; Dále http://skolska28.cz/; možná http://studio-prototyp.cz/o-studiu/.

Doplněk: Na té AVU je krásná zahrada a pěkný klub, co vedou studenti: https://www.facebook.com/klubAVU/?pnref=lhc

Pro zobrazení všech 3 odpovědí se prosím přihlaste:

Rychlé přihlášení přes sociální sítě:

Nebo se přihlaste jménem a heslem:

Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své heslo.