Synchronizované mindmapy rubrika: Návrh

7 kluvi
položil/-a 10.10.2016

Sháním nějakou pěknou aplikaci na mindmapy, která poběží jak v prohlížeči, tak bude mít klienta na Android (telefon+tablet). Podmínkou je automatická synchronizace mezi všemi zařízeními podobně, jako to funguje u Google Docs. Ty se ale stávají při větším počtu odrážek (a jejich zanoření) dost nepřehledné.

Co od mindmapy očekávám - potřebuju tam zadávat primárně "název" bubliny a případně jějí popis. Bez možnosti nastavování barviček,.. se klidně obejdu.

Co by potěšilo, kdyby aplikace umožňovala i sdílení s více uživateli, ale to není vůbec podmínkou.

Aplikace nemusí být free, ale rád bych se vyhnul nějakým pravidelným poplatkům.

Poradíte? Případně jak řešíte vy zapisování poznámek, co vás napadnou na "špatných místech" (venčení psa,...)?

odkaz
15 Kit
odpověděl/-a 10.10.2016

Po synchronizovaných myšlenkových mapách jsem kdysi také pídil, ale nakonec jsem skončil u textového editoru a formátu YAML. Myšlenkové mapy kreslím hlavně na obyčejný papír, ale ty v Google Docs mi připadají také docela použitelné.

Co třeba nějaký cloud, např. https://www.mindmup.com ?

Komentáře

  • kluvi : V textové formě můžu využívat Google Docs, ale tam mám právě problém s tím moc velkým větvením některých částí. Mindmup jsem zkoušel, ale bohužel nemá offline podporu na telefonu/tabletu (u nás je k dispozici jen EDGE a to je jak kdyby bych offline). Navíc co jsem to zkoušel na tabletu, tak se to ovládá dost blbě teda. 14.10.2016

Pro zobrazení všech 4 odpovědí se prosím přihlaste:

Rychlé přihlášení přes sociální sítě:

Nebo se přihlaste jménem a heslem:

Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své heslo.