Testovanie webu na safari iOS rubrika: Programování: JavaScript

8 xxar3s
položil/-a 5.3.2019

Prosim vas v com mam testovat JS na iPhone (safari)? Ked nemam iPhone? Je tam taka drobnost ktora sa sprava inak na desktope inak na androide a inak na iOS. V praci ma provokovali ze ked potrebujem iPhone tak si ho mam kupit.

Akoze mam usetrene dost vela tisic eur ale iPhone si urcite nekupim lebo mam uctu k peniazom a telefony v rovnakej vykonnostnej kategorii stoja 400 euro a hento stoji 1500. Ani ked budem miliardar tak za telefon nedam nikdy viac ako 1000 eur to radsej by som tie peniaze splachol do zachoda.

Da sa iOS rozbehnut na VMWare? ALebo si mam rozbehnut mac OS vo VM a potom v tom este emulator iOS? To asi nebude moc rychle ci?

odkaz
5 mjonas4356
odpověděl/-a 12.3.2019
 
upravil/-a 12.3.2019

Nejjednodušší řešení je koupit starší iPhone, třeba 5s v ČR se dá koupit za 2000 Kč (a běží na něm poslední verze iOS) a k němu starší macMini, aby ti fungovalo ladění aplikace.
Je to určitě lepší než se drbat s Hackintoshem. Před lety jsem to zkoušel a prakticky po každé aktualizaci Xcode se dostal do stádia, že pak systém nešel spustit :-(

Komentáře

  • mikiqex : Mám podobnou zkušenost s macOS ve VMwaru. Plně funkční Sierra, jejíž Xcode nepodporuje iOS 12, a plně aktuální Mojave, ke kterému se mi nedaří připojit iPhone. Z Mojave by mělo jít vykostit definice pro iOS 12 a hodit je do Sierry, ale popravdě to mám spíše jen "na hraní", takže se mi na tom nechce pálit čas. 16.3.2019

Pro zobrazení všech 3 odpovědí se prosím přihlaste:

Rychlé přihlášení přes sociální sítě:

Nebo se přihlaste jménem a heslem:

Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své heslo.