Tvorba vizuální projekce rubrika: Programování: Jiné

4 zvitek
položil/-a 26.9.2016

Ahoj,
v nejbližší době se plánuji pustit do psaní projekční vizualizace pro sportovní svaz.
Tato projekce se pak bude nácházet na každé jejich sportovní akci a budou se tam promítat výsledky, aktuální kola, partněři, harmonogram atd. Dalo by se říci že se to podobá o PPT prezentaci ale vše bude dynamické :)

Kompletní data budou tahána z lokálního serveru. Dále tam budou určité interakce třeba ze strany moderátora, který bude mít projekci puštěnou na tabletu.
Nechci pracovat jenom na statickém výstupu dat, ale také ji trochu oživit. Udělat dynamické přechody mezi jednotlivýma scénama, různé (vkusné) nájezdy textů a grafiky atd. (třeba něco na způsob vizualizace večerních pořádů v TV apod.)

Můj plán je napsat aplikaci v Reactu (JS), HTML5, CSS3.

Zajímalo by mne zda by jste volili jinou cestu, nebo zda jste již něco podobného neřešili.

Díky

odkaz
4 KamilZ
odpověděl/-a 26.9.2016
 
upravil/-a 26.9.2016

Pokud jsem to správně pochopil, tak bych řekl, že jestli to má někdo uživatelsky přívětivě ovládat a vytvářet obsah včetně animací a přechodů (tzn. ne že většinu nakóduješ Ty v HTML a oni tam pak jen něco vlepí), tak jsi myslím docela odvážný, protože budeš vyrábět takový online PowerPoint :-)

Nebylo by lepší sáhnout po něčem takovémto?

http://www.presentationpoint.com/software/datapoint/

Komentáře

  • zvitek : @KamilZ naštěstí ne, to by byla sebevražda :) Těch scén bude asi 6 a převážně textová data se budou tahat pres API. Takže to view s animacemi napisu jednou a nikdo do toho zasahovat nebude natož aby si vytvářel vlastní :) 27.9.2016

Pro zobrazení všech 4 odpovědí se prosím přihlaste:

Rychlé přihlášení přes sociální sítě:

Nebo se přihlaste jménem a heslem:

Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své heslo.