Editor (ne komplet IDE) s dobrou podporou napovídání např. PHP rubrika: Programování: PHP

5 Filip Halaxa
položil/-a 19.5.2012
 
upravil/-a 19.5.2012

Hledám editor nebo kombinaci editor/plugin, který analýzou ostatních souborů alespoň trochu inteligentně napovídá názvy metod, doc komentů a spol. Nechci aby uměl debugging, syntax check a podobné věci, neboť to dost zpomaluje. Na syntax check, či spuštění s oblibou používám klávesové zkratky namapované na např. php -l. Zatím se spokojeností používám Notepad++, ale podobný plugin jsem do něj nenašel. Díky.

odkaz
4 Acnnair
odpověděl/-a 20.5.2012

Keď naozaj chceš iba editor a nie IDE, tak skús Sublime Text 2. Vie napovedať klasické php funkcie a po nainštalovaní pluginu SublimeCodeIntel ako tak zvládne napovedať aj vlasté veci.
Súhlasím však s tým čo povedal snipercze, IDE ti prináša toľko výhod, že keď sa v ňom naučíš aspoň trochu robiť tak tvoja produktivita bude stúpať hore v závratných číslach. Za mňa môžem odporučiť PHPStorm na ktorý som presedlal po Netbeans (obe sú to slušné IDE).

Komentáře

  • Filip Halaxa : Díky. S IDE zkušenosti mám. Používal jsem komerční PHPEdit i NetBeans. Vadí mi prodlevy skoro při všem co tam dělám... 20.5.2012
  • mimi.vx : +Filip Halaxa Sublime není IDE ale čistý multiplatformní textový editor s pár pokročilými funkcemi a spoustou pluginů + velkou podporou komunity 24.5.2012

Pro zobrazení všech 5 odpovědí se prosím přihlaste:

Rychlé přihlášení přes sociální sítě:

Nebo se přihlaste jménem a heslem:

Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své heslo.